Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Протистояння (2001)

Протистояння (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Протистояння (2001) безкоштовно з українським дубляжем. Коли перед простим копом з Лос-Анджелеса Габріелем Лоу з'явився дивного вигляду чоловік, який стверджує, що він з міністерства по контролю межпространственних переміщень, поліцейський подумав що перед ним черговий випадок білої гарячки у бездомного. Але чоловік був дуже переконливий, з-за чого Лоу уважно вислухав його історію. Яка була такою: В паралельної реальності люди навчилися використовувати дірки в просторі і часі, щоб подорожувати між шарами світобудови. І спеціальне управління стежить за тим, щоб всі стихійно з'являються портали вчасно закривалися, і в них ніхто не входив. Але один із співробітників міністерства вирішив зловживати своїми повноваженнями, і втік у паралельний світ. Де випадково вбив свого двійника, отримавши його життєву силу. Адже всі копії одного і того ж людини на різних планах буття розділяють один запас енергії. І чим менше на нього претендентів, тим сильніше кожен з них. Дізнавшись про знавіснілий від спраги могутності спецагент почав стрибати по світах, знищуючи всіх своїх клонів і забираючи їх силу. І Лоу останній з живих. А значить скоро Ю-Лоу – його двійник, прийде і за ним/
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 10:34
Відгуків 0
Переглядів: 2 615

Протистояння (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: