Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Втеча з Алькатраса (1979)

Втеча з Алькатраса (1979) онлайн українською

Дивитися повний фільм Втеча з Алькатраса (1979) безкоштовно з українським дубляжем. Паралельно з тим як у світі з'являлися все більш віртуозні шахраї, система в'язниць так само розвивалась і отримувала все нові і нові методи захисту суспільства від них. До тих пір, поки не було створено ідеальне виправний заклад – Алькатрас. Розташована на острові, який колись був неприступним військовим фортом – вважалося, що з цього місця ув'язнення просто фізично неможливо втекти. Тому сюди звозили найзапекліших шахраїв з усієї Америки, в тому числі і самого Аль Капоне. А в злочинних колах потрапити в Алькатрас означало втратити навіть надії на втечу і здобуття свободи раніше часу.

Так було цілих 29 років. Поки в знамениту в'язницю не потрапив простий грабіжник банків Френк Морріс. Який за своїм рангом не дуже-то і дотягував до світової злочинної еліти, яка містилася у цих стінах. Але на відміну від всіх шахраїв і злодіїв, які потрапивши на неприступний острів здалися, чоловік спочатку не планував тут надовго затриматися. І незабаром зробив самий зухвалу втечу в історії людства, який назавжди увійшов в підручники криміналістики – «Втеча з Алькатраса».
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 10:41
Відгуків 0
Переглядів: 3 257

Втеча з Алькатраса (1979) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: