Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Втеча з Лос-Анджелеса (1996)

Втеча з Лос-Анджелеса (1996) онлайн українською

Дивитися повний фільм Втеча з Лос-Анджелеса (1996) безкоштовно з українським дубляжем. Після тривалих військових дій уряд втратив контроль над ще одним містом – Лос-Анджелесом. Який перетворившись в колиску анархії і злочинності і переживши кілька землетрусів було зруйновано практично в нуль. І влада вирішила не відновлювати мегаполіс, і не намагатися викорінити злочинність на його вулицях. Замість цього територію обнесли надійним кордоном, всередину якого стали засилати всіх кримінальних діячів.

Тут же вирішила шукати притулку і дочка чинного президента. Яка викрала прототип нового секретного озброєння, і вирішила шантажувати ним діючий уряд і папашку-тирана. Якщо вони не погодяться передати владу радикалам, то дівчина пустить в хід зброю, до яких наслідків це не призвело. І тільки одна людина може допомогти в даній ситуації – Змій Плискин. Який одного разу вже зробив подібний подвиг і врятував президента з Нью-Йорка. Але тепер його завдання значно складніше. Адже потрібно не тільки знайти, але і переконати розпещену дочка зробити «Втеча з Лос-Анджелеса». А інакше капсула смертоносного вірусу, зашитої в його тіло, через 24 години випустить на волю блискавичну смерть.
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 10:43
Відгуків 0
Переглядів: 2 631

Втеча з Лос-Анджелеса (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: