Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Втеча з Нью-Йорка (1981)

Втеча з Нью-Йорка (1981) онлайн українською

Дивитися повний фільм Втеча з Нью-Йорка (1981) безкоштовно з українським дубляжем. Всупереч старанням міжнародних миротворців третя світова війна все ж спустилася на світ хвилею безмежної жорстокості. Міста впали, суспільство кілька разів змінювало лад, багато країн занурилися в анархію. А весь Нью-Йорк перетворився у в'язницю для особливо небезпечних в'язнів і в'язнів військового режиму. Всі шляхи на острів Манхеттен заміновані, а поліція, яка тримає кордон під контролем, стріляє без попередження.

Але після частково успішного перевороту, такі жорсткі заходи обернулися проти їх же творців. Адже сам президент США виявився заточений в ту ж в'язницю, опинившись поруч з найнебезпечнішими злочинцями у світі. Щоб його врятувати, уряд вербує колишнього героя війни, а нині просто військового злочинця на прізвисько «Змій», обіцяючи йому очищення від усіх звинувачень і нове життя. А якщо він не зуміє протягом доби звільнити особу номер 1 та зробити з ним «втеча з Нью-Йорка», то спрацює план Б – вибухне впроваджений в його тіло детонатор, забираючи життя всіх ув'язнених і президента в тому числі. Час Змія початок зворотний відлік.
Автор: adminko, додано 8-07-2017, 10:44
Відгуків 0
Переглядів: 2 572

Втеча з Нью-Йорка (1981) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: