Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Судний день (2008)

Судний день (2008) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2008
  • Жанр: Трилери, Бойовики, Фантастика
  • Країна: Великобритнія, США
  • Тривалість: 105 хв. /01:45
  • Режисер: Ніл Мршлл
Дивитися повний фільм Судний день (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Великобритнію першу нкрило хвилею невідомого вірусу, нзвного «женцем». Інші крїни пострждли менш сильно, тк як змогли вчсно використти досвід свого європейського сусід, і зкрити кордони н суворий змок. Але то тут, то тм сплху вірусу знищувли цілі селищ чи нвіть міст. А в Англії хворобу ледь не знищил всіх. Слв богу, уряд вчсно зрегувл і вирішилося н вжкий, ле вкрй потрібний крок – зігнти всіх інфіковних в резервцію і обнести високим пркном, створивши тимчсовий ізолятор. І хоч деякі голосувли з більш жорстоку очищення суспільств – розстріл всіх уржених, систему зхисту було вирішено злишити «як є» до винходу вкцини. Як тк і не бул знйден. Адже через деякий чс випдки інфікувння стли зустрічтися все рідше, епідемія пішл н спд.

Але 30 років потому, коли ктивісти вже почли розробляти проекти по поверненню відокремлених територій, в імпровізовному ізоляторі були зфіксовні нові сплхи зхворювння. Судячи з усього, вірус мутувв оргнізмх хворих, які вижили, і тепер був готовий повернуться. Чого ніяк не можн було допустити. Адже нов епідемія точно перетвориться н «Судний день» для всього людств. Тому н зкриту територію посилють спецільний згін спецнзу, який повинен знйти вогнище зхворювння і знищити його.
Автор: zombie, додано 6-06-2018, 10:44
Відгуків 0
Переглядів: 800

Судний день (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий