Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Судний день (2011)

Судний день (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Судний день (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Кінець світу у звичному його розумінні настав набагато раніше прогнозованого навіть найбільш песимістично налаштованими вченими. Так, раптово Землю накрила жахлива катастрофа, яка перетворила її поверхню в випалену пустелю, позбавлену всяких ознак життя. Лише небагатьом особливо везучим людям вдалося пережити «Судний день». І тепер вони змушені боротися один з одним за незначні запаси їжі і води, а також за зброю і територію для життя. Весь світ розколовся на банди і клани, постійно провідні локальні сутички між собою в спробах вижити.

Але залишилися люди, які не побажали приєднатися, ні до однієї організації. Вимушені подорожувати і постійно пересуватися, вони збивалися в купки по 3-5 чоловік, намагаючись знайти притулок, де можна було б осісти і почати життя з чистого аркуша. Але таких місць, на жаль, не залишилося. Навіть кинуті і майже не торкнуті мародерами будинку з глибокими підвалами, які з дороги виглядають так привабливо, легко можуть на перевірку виявитися інтерактивної пасткою, поставленою якимось придурком або торговцем живим товаром.
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 10:48
Відгуків 0
Переглядів: 2 599

Судний день (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: