Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місто (2017)

Місто (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Серіали
  • Країна: Росія
  • Режисер: Юрій Трофімов
Дивитися всі серії серіалу Місто (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ще після війни вржені і здивовні були охоронці порядку і предствники влди, стрімкого зростння числ погрбувнь, вбивств, розбійних нпдів. Зруйновн економік зкликл до нігілізму і нрхії, хоч відновлення крїни повинно було стти метою. Стлін зумів тоді впортися з цією проблемою. Але він помер і з нстроями в суспільстві повинні були тепер стежити нові люди. А це було нелегко. Культ особистості повинен був бути розвінчний куртно, непомітно, швидко.

Міліція в 60-х рокх прцювл стрнно. До цього моменту держв змінился, окріпл, перетворилсь в лідер н міжнродній рені і кожному громдянину, трудівникові жилося добре. Мрія про мйбутнє успішному мйбутньому змушувл кожного жити свідомо, відповідльно, рухтися до мети. Родіон Стоцький, тлновитий міліціонер, звик сумлінно виконувти свою роботу. У містечку Струнево, првд, нечсто трплялися злочину. Але згоріл школ, згинув вчитель і хтось повинен розібртися в тому, чому стлся ця тргедія. Він точно знє, що не можн відступити бо витрусити. А зляктися чого – в цьому місті живуть хитрі злочинці, які вміло змітю сліди, не привертють до себе увги, тероризують сусідні нселені пункти. Зігрв головну роль, Петров Федір, мйстерно передв непростий хрктер свого персонж.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 18-07-2018, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 138

Місто (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий