Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні ворота: ЗВ-1 (1997)

Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Н почтку ХХ століття в Єгипті виявили зоряні врт – величезний мехнізм, що нгдує кільце. Як виявилося, це не культов споруд, вівтр для жертвопринесень і не пм'ятник богм. Вчені знйшли ткож другу чстину мехнізму – нбір символів для зпуску, введення координт і переміщень в просторі. Було створено спецільний підрозділ збройних сил, співробітникм якого доручили дослідити технологію, її можливості. Виявилося, що з допомогою зоряних брм можн потрпити н будь-яку плнету, де вони встновлені, і нвіть н космічний корбель, якщо н ньому є нлогічний пристрій.

Звичйно, виявилися не готові люди до того, що є інші цивілізції. Деякі з них більш розвинені у порівнянні з людською. Є й примітивні, які тим не менш знють, що не смотні у Всесвіті. Н їхніх плнетх зоряні ворот ніколи не нмглися знищити. А ось люди все ж пргнули. У двні чси мехнізм був дективовно і зховний. Причиною стло зіткнення з голдми – прибульцями, яких слід було нзивти богми. Люди врятувлися від поневолення, ле попрощлися з мрією про дослідження космосу з допомогою зоряних брм. Пройшли століття, і незвжючи н те, що зорельоти ще не придумні, комнд дослідників готов почти все з чистого ркуш. Їх місія зсекречен, дже у людей немє союзників, покровителів, влсних технічних ресурсів, зндто бгто ворогів і велик ймовірність пніки.
Автор: zombie, додано 3-04-2018, 23:54
Відгуків 0
Переглядів: 1 787

Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий