Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні ворота: ЗВ-1 (1997)

Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. На початку ХХ століття в Єгипті виявили зоряні врата – величезний механізм, що нагадує кільце. Як виявилося, це не культова споруда, вівтар для жертвопринесень і не пам'ятник богам. Вчені знайшли також другу частину механізму – набір символів для запуску, введення координат і переміщень в просторі. Було створено спеціальний підрозділ збройних сил, співробітникам якого доручили дослідити технологію, її можливості. Виявилося, що з допомогою зоряних брам можна потрапити на будь-яку планету, де вони встановлені, і навіть на космічний корабель, якщо на ньому є аналогічний пристрій.

Звичайно, виявилися не готові люди до того, що є інші цивілізації. Деякі з них більш розвинені у порівнянні з людською. Є й примітивні, які тим не менш знають, що не самотні у Всесвіті. На їхніх планетах зоряні ворота ніколи не намагалися знищити. А ось люди все ж прагнули. У давні часи механізм був деактивовано і захований. Причиною стало зіткнення з гоалдами – прибульцями, яких слід було називати богами. Люди врятувалися від поневолення, але попрощалися з мрією про дослідження космосу за допомогою зоряних брам. Пройшли століття, і незважаючи на те, що зорельоти ще не придумані, команда дослідників готова почати все з чистого аркуша. Їх місія засекречена, адже у людей немає союзників, покровителів, власних технічних ресурсів, занадто багато ворогів і велика ймовірність паніки.
Автор: zombie, додано 3-04-2018, 23:54
Відгуків 0
Переглядів: 11 308

Зоряні ворота: ЗВ-1 (10 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: