Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Футурама (1999)

Футурама (7 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Футурама (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Життя Фрая била ключем. Частіше, звичайно, гайковим, та все якось по голові. Тому до моменту, коли хлопець нарешті вступив у доросле незалежне життя, ні грошей, ні друзів, ні пристойної роботи у нього не було. Тільки ненависна посаду рознощика піци – єдине місце, де Фрай зміг знайти застосування своїм відсутнім талантам.

День у день доставляючи замовлення, Фрай просто ненавидів свою роботу, і мріяв колись стати кимось іншим, забувши про посади кур'єра, як про страшний сон. І одного разу йому це вдалося. Адже сваляв дурня на черговий доставці, хлопець потрапляє в кріокамеру, яка заморожує її на цілу тисячу років. І коли Фрай, нарешті, вибирається зі своєї холодної в'язниці», він виявляє, що світ навколо сильно змінився. Так, люди вже давно колонізували марс, і багато інші планети, а міжгалактичні подорожі стали сірою буденністю. І в цьому світі живе далекий предок Фрая – шановний і геніальний професор Фарнсворд, який володіє службою міжзоряного доставки. В якій хлопцеві і пропонують затишне містечко Знову на посаді кур'єраЗ цього моменту починаються неймовірні і захоплюючі пригоди Фрая.
Автор: zombie, додано 30-03-2018, 05:55
Відгуків 0
Переглядів: 4 842

Футурама (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: