Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Футурама (1999)

Футурама (7 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Футурама (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Життя Фря бил ключем. Чстіше, звичйно, гйковим, т все якось по голові. Тому до моменту, коли хлопець нрешті вступив у доросле незлежне життя, ні грошей, ні друзів, ні пристойної роботи у нього не було. Тільки ненвисн посду рознощик піци – єдине місце, де Фрй зміг знйти зстосувння своїм відсутнім тлнтм.

День у день доствляючи змовлення, Фрй просто ненвидів свою роботу, і мріяв колись стти кимось іншим, збувши про посди кур'єр, як про стршний сон. І одного рзу йому це вдлося. Адже свляв дурня н черговий доствці, хлопець потрпляє в кріокмеру, як зморожує її н цілу тисячу років. І коли Фрй, нрешті, вибирється зі своєї холодної в'язниці», він виявляє, що світ нвколо сильно змінився. Тк, люди вже двно колонізувли мрс, і бгто інші плнети, міжглктичні подорожі стли сірою буденністю. І в цьому світі живе длекий предок Фря – шновний і генільний професор Фрнсворд, який володіє службою міжзоряного доствки. В якій хлопцеві і пропонують зтишне містечко Знову н посді кур'єрЗ цього моменту починються неймовірні і зхоплюючі пригоди Фря.
Автор: zombie, додано 30-03-2018, 05:55
Відгуків 0
Переглядів: 1 384

Футурама (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий