Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бліч (2004)

Бліч (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Бліч (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ітіго завжди виділявся серед своїх однолітків. Цей п'ятнадцятирічний хлопчик, який ще в далекому дитинстві втратив матір, з недавніх пір виявив в собі дивну здатність. Так, підліток міг бачити духи померлих людей, і вступати в контакт з жителями потойбічного світу. Сумніваючись в реальності того, що відбувається, і корисності свого дару, Ітіго довгий час тримає потай свої здібності, не розповідаючи нікому про приходять видіннях. Але коли одного разу серед ночі хлопець зустрічається не просто з примарою, але з духом смерті, тримати в таємниці свою унікальність стає просто неможливим. Адже в ході тривалого діалогу дізнавшись, що прийшов до нього старий у чорному кімоно полює на «порожніх» - пожирачів душ людських, Ітіго по доброті душевній погоджується допомогти мандрівникові. Але, не розрахувавши сил, в ході запеклої сутички з підступним демоном надає на межі життя і смерті. І щоб врятувати свого нового протеже, володар смерті віддає юнакові свої сили, по суті роблячи хлопчини приймачем свого дару.

З цих самих пір Ітіго перестає бути простим, нехай і обдарованим надприродними здібностями людиною, і ставати таким духом смерті, який змушений полювати на жадібних пожирачів душ.
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 11:33
Відгуків 0
Переглядів: 15 359

Бліч (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: