Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній корабель (2014)

Останній корабель (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Останній корабель (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Світу більше немє. В усякому рзі ткого, яким ми звикли його бчити. Нпевно, тому хто помер відрзу можн позздрити, дже як виявилося смерть від жхливого вірусу длеко не нйстршніше, що могло сттися. Голод, війни, люди здтні вбити з бнку бобів бо протухлу консерву. Але нйгірше шрлтни. Ті, хто обіцяють хворим лікувння стягують немислиму ціну з вкцину, як, звичйно ж, не прцює. Але є щось, що жхливіше нвіть нйжорстокіших циніків. Олімпія. Місце, де, якщо вірити рдіо, всі бжючі можуть пройти вкцинцію від рптово звлился н голову людств чуми, і знйти новий будинок. Але нспрвді, це не більше ніж спритно розствлен пстк, в якій людям змість ліків роблять «прощльний укол» лише потім, щоб потім використовувти їх тіл в якості плив для сусідньої електростнції, що живить весь місто.

Н жль, зндто велику ціну зплтив з цю првду комндир корбля «Нтн Джеймс» - остннього вцілілого бойового судн сполучених шттів. Адже коли він зрозумів, чим же нспрвді зймється його нов знйом – смопроголошений президент нових сполучених шттів, бойової есмінець вже був під її контролем, вся комнд взят у полон. І тепер лише мленьк групк офіцерів, що злишилися н суші може врятувти тисячі людей, що зрзилися від сумної долі їх побртимів по нещстю. Але для почтку їм доведеться повернути контроль нд містом і влсним корблем.
Автор: zombie, додано 12-11-2018, 12:14
Відгуків 0
Переглядів: 2 011

Останній корабель (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий