Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Батл Крік (2015)

Батл Крік (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Батл Крік (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Невелике провінційне містечко Батл Крік – це те місце, яке можна хоч зараз поміщати на зображує картину життя в глибинці. Незважаючи на всю розвиненість технічного прогресу, жителі цього затишного містечка всі ще звикли робити все «По-старому», сподіваючись швидше на свої сили, ніж на нову техніку. І яскравим прикладом такого «закостенілого» жителя є місцевий детектив Рассел Эгнев. Цей уже немолодий цілеспрямований чоловік, який віддав майже все своє життя місцевим правоохоронним органам – грубий і непохитний борець зі злочинністю. Покладаючись тільки на свої сили (адже всі технології і спорядження поліцейської дільниці вже давно розкрадено або згнило), коп, тим не менш, демонструє непогані показники розкриття злочинів.

Але тиха і звичне життя Батл Крику змінюється, коли в місто з новим призначенням перебуває Мілтон Чемберлен – спеціальний агент. Присланий на підмогу місцевого поліцейського управління, цей врівноважений і добре вихований коп привозить з собою цілу машину всяких технологічних новинок та спеціалізованого обладнання. Само собою це просто зводить з розуму Рассел, адже новачок є його повною протилежністю. Однак детективам все-таки доведеться знайти спільну мову, адже їм належить стати напарниками і очистити Батл Крік від розгулу злочинності.
Автор: adminko, додано 9-07-2017, 15:22
Відгуків 0
Переглядів: 2 340

Батл Крік (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: