Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скоростріл (2013)

Скоростріл (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Скоростріл (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Події другого сезону розгортаються на Дикому Заході. Головним героєм серіалу є шериф, який любить алкоголь. Незважаючи на некультурне поведінка, шерифа називають вихованою людиною, закінчив Гарвардський університет. Разом з головним героєм несе службу молодий помічник, у якого практично відсутня логіка. Удвох персонажі будуть вершити правосуддя в небезпечному місті, де частенько відбуваються злочини. Щодня наші герої стикаються з побутовими проблемами місцевих жителів, а так само з бандами злочинців, хочуть підпорядкувати собі місто і опинитися біля вершин влади Дикого Заходу.
Автор: zombie, додано 9-07-2017, 15:47
Відгуків 0
Переглядів: 2 186

Скоростріл (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: