Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Послідовники (2016)

Послідовники (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Послідовники (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Багато знайомих Джо Керола називають його злим генієм. Коли головний герой був ще професором в коледжі, він вів подвійний спосіб життя, про який мало хто здогадувався. Вдень персонаж консультував студентів і читав лекції, а вночі, немов виходячи на полювання, шукав нових жертв, вбиваючи їх найжорстокішими способами. Протягом багатьох років холоднокровний вбивця не був спійманий, багато намагалися дізнатися ім'я злочинця і вийти на його слід. Але головний герой був невловимим, ніхто і ніколи не наближався до нього ближче, ніж він сам хотів дозволити. Райан Харді розслідував злочини маніяка довгий час, він знав всі звички персонажа і, нарешті, за допомогою неймовірних зусиль, так і свого таланту, зміг посадити за ґрати Джо.

Керол опинився у в'язниці, але навіть там йому вдавалося, хоч і за допомогою інших людей, задовольняти своє хворе свідомість. Чоловік створив цілий ряд своїх послідовників, таких ненормальних психопатів, які з точністю до дрібниць повторювали вбивства Джо. Коли маніяка засудили до страти, його послідовники змогли пом'якшити вирок. Таким чином, персонаж залишався у в'язниці та скоював злочини руками інших людей. Влада не придумали іншого варіанту, ніж запросити Харді, що б той зупинив головного героя і розкрив хід його думок.
Автор: zombie, додано 10-10-2017, 23:56
Відгуків 0
Переглядів: 2 999

Послідовники (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: