Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спартак: Кров і пісок (2010)

Спартак: Кров і пісок (3 сезон) онлайн українською

Spartacus: Blood and Sand
Дивитися всі серії серіалу Спартак: Кров і пісок (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Безліч раз життя брала Спартака на злам. І безліч разів, цей ставний і суворий воїн витримував випробування, змушуючи долю злобно скрипіти зубами. За свою, не настільки тривалу життя, чоловік пережив напевно все, що може відміряти людині століття. Спочатку була війна. Дурна війна без сенсу, без кінця Потім зрада рідної країни, і продаж у рабство. Розлука з коханою дружиною, залишений позаду будинок. Але найгірше, що нові господарі войовничого Спартака виявилися організаторами гладіаторських турнірів. І тепер, несломленному невільникові кожен день потрібно виходити на арену заради потіхи настільки ненависної публіки, заради веселощів ворогів, заради того, щоб прожити ще один чортів день в борцовых ямах лише потім, щоб знову вийти на бій.

І єдиний шанс вирватися з цього порочного кола – пройти всі випробування, уготовані долею. Полюбити свої кайдани, звикнути до смаку спекшейся крові на губах, укласти союз з ненависними ворогами, і на самому дні знайти нових друзів. Але найголовніше на цьому довгому шляху - не забруднити своїми кишками і кров'ю з перерізаного горла злиплий пісок арени, викликавши бурю задоволених вигуків скаженого публіки.
Автор: zombie, додано 3-06-2018, 11:24
Відгуків 0
Переглядів: 7 955

Спартак: Кров і пісок (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: