Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спартак: Кров і пісок (2010)

Спартак: Кров і пісок (3 сезон) онлайн українською

Spartacus: Blood and Sand
Дивитися всі серії серіалу Спартак: Кров і пісок (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Безліч рз життя брл Спртк н злм. І безліч рзів, цей ствний і суворий воїн витримувв випробувння, змушуючи долю злобно скрипіти зубми. З свою, не нстільки тривлу життя, чоловік пережив нпевно все, що може відміряти людині століття. Спочтку бул війн. Дурн війн без сенсу, без кінця Потім зрд рідної крїни, і продж у рбство. Розлук з кохною дружиною, злишений позду будинок. Але нйгірше, що нові господрі войовничого Спртк виявилися оргнізторми глдіторських турнірів. І тепер, несломленному невільникові кожен день потрібно виходити н рену зрди потіхи нстільки ненвисної публіки, зрди веселощів ворогів, зрди того, щоб прожити ще один чортів день в борцовых ямх лише потім, щоб знову вийти н бій.

І єдиний шнс вирвтися з цього порочного кол – пройти всі випробувння, уготовні долею. Полюбити свої кйдни, звикнути до смку спекшейся крові н губх, уклсти союз з ненвисними ворогми, і н смому дні знйти нових друзів. Але нйголовніше н цьому довгому шляху - не збруднити своїми кишкми і кров'ю з перерізного горл злиплий пісок рени, викликвши бурю здоволених вигуків скженого публіки.
Автор: zombie, додано 3-06-2018, 11:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 624

Спартак: Кров і пісок (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий