Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Евермор (2014)

Евермор (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Евермор (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головною героїнею серіалу є молода дівчина на ім'я Тара. Вона разом зі своїми близькими переїжджає в новий будинок, а точніше в станинный особняк, який знаходився в англійській селі під назвою Эвемор. Тара мала заповітну мрію, вона хотіла написати цікаву книгу про світ надприродного.

Новий будинок здавався місцем для пошуку натхнення. Вона навіть не могла припустити, що саме в тому місці багато років тому відбувалася битва між злом і добром. Поселившись в загадкове маєток, Тара збудила від сну стародавні сили темряви і тепер змушена боротися з ними в ім'я добра і заради порятунку невинних душ.
Автор: zombie, додано 9-12-2017, 09:33
Відгуків 0
Переглядів: 2 952

Евермор (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: