Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сніговик (2017)

Сніговик (2017) онлайн українською

The Snowman
  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Кримінал, Драми
  • Країна: Великобритнія
  • Режисер: Томс Альфредсон
Дивитися повний фільм Сніговик (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Пройшовши нвчння в ФБР, молодий і перспективний детектив Хррі Холе з Норвегії отримв своє перше звдння н посту нового гент – розслідувти згдкові вбивств. Які остннім чсом суцільною низкою буквльно звлили полиці поліцейського рхіву бгтотомними ппкми. І вже після побіжного їх вивчення Хррі розуміє – між усім ними є певний зв'язок. Ця думк не дє сищикові спокою, і він копє глибше і глибше. Як рптом розуміє – н кожному місці злочину був виявлений «Сніговик». Мізерно мл зчіпк, яку поліцейські просто проігнорувли – мло сніговиків в Норвегії. Але піднімючи рхівні спрви, Гррі з жхом розуміє – мйже всі нерозкриті вбивств мють згльний почерк і сніговик, який був присутній н місці тргедії.

Новоспечений гент розуміє – він нпв н слід серійного вбивці, який вже бгто років діє в окрузі, і відпрвив н той світ не один десяток невинних жертв. І буде продовжувти відпрвляти їх і длі. Якщо його не зупинити. Але як це зробити поки не ясно, дже з зчіпок – тільки проклят фігур зі снігу, як з'являється у будинку жертв нездовго до вбивств.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 12-12-2017, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 2 024

Сніговик (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий