Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Баньян і малюк (2017)

Баньян і малюк (2017) онлайн українською

Bunyan and Babe
Дивитися повний мультфільм Баньян і малюк (2017) безкоштовно з українським дубляжем. На літні канікули дванадцятирічний Тревіс Баркалай і його молодша сестричка як зазвичай були відправлені батьками до бабусі на ферму в далеку село. Свіже повітря, фізична праця і парне молоко – суцільна користь для здоров'я. Та й бабусі якесь підмога і допомогу. А вже діти подібні подорожі просто обожнювали і їздили на канікули з великим задоволенням. Але може так статися, що поїздка в цьому році стане останньою. Адже в округ з'явився жадібний і не чистий на руку ділок Норм. Який взявся всіма правдами і неправдами скуповувати навколишні землі, просто виганяючи трудяг з їх будинків. І ферма бабусі Тревіса ось-ось стане його головною мішенню.

Розчарований і ображений хлопчисько, дізнавшись що їх чекає, тікає в ліс. Де знаходить чарівний портал в паралельний світ – реальність, де живе великий і добрий американський велетень-дроворуб Поль Баньян. Який завжди допомагав скривдженим і слабким. Він остання надія селян дати відсіч Норму і повернути свої володіння. І тепер тільки від того, як зуміють порозумітися «Баньян і малюк» залежить доля цілого села

Фільми для всієї сім'ї

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 24-04-2019, 19:48
Відгуків 0
Переглядів: 3 310

Баньян і малюк (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: