Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бритви (2016)

Бритви (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бритви (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Пошуки натхнення часом заводять творчих людей занадто далеко. Наприклад, одна молода письменниця, мріючи знайти джерело ідей для свого першого вагомого твори, несподівано стала володаркою ножиць Джека Різника. Тих самих, гострих як «Бритви» і не менш небезпечних, якими божевільний маніяк у свій час пролив ріки крові. Такий артефакт – воістину величезна знахідка для творця. Тому своєю удачею дівчина вирішує поділитися з однодумцями на спеціалізованому форумі письменників. Який щорічно дає шанс кращим сценаріями та ідеям знайти підтримку досвідчених митців і навіть творців кіно.

Але під час тематичного заходу відбувається непоправне – принесені ножиці зникають. А разом з ними і один із студентів роззяв, що невідомо як опинилися на зборах. Але незабаром виявляється, що зниклий зовсім не має відношення до викрадення ножиць. Адже його знаходять мертвим в одному з відгалужень приміщення. Всі двері якого виявляються заблокованими, замикаючи всіх присутніх в смертельно небезпечній пастці. Адже хтось один з них – маніяк, спадкоємець кривавого справи Джека.
Автор: adminko, додано 11-07-2017, 12:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 592

Бритви (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: