Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хеллоуїн під кайфом (2016)

Хеллоуїн під кайфом (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Хеллоуїн під кайфом (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Останній раз Трент бачив свого батька в наручниках і колодках, сидить на електричному стільці окружної в'язниці. Адже чоловік виявився тим самим серійним вбивцею, якого поліція розшукувала кілька місяців поспіль. І який відправив на той світ добрий десяток людей. Але не можна сказати, що із зникненням батька життя Трента і його зведеного брата Джої стала краще. Адже джерело доходів вичерпався зі смертю батька, а поодинці справлятися з оплатою рахунків хлопці не могли. У підсумку старший щільно підсів на зеленого змія, а молодший проводив весь свій час накуриваясь до втрати відчуття реальності. І навіть більше – розізлившись на весь світ, проводив кожен «Хеллоуїн під кайфом» - колись улюблене свято всієї родини.

Але одного разу Трент вирішив, що більше так жити не можна. І прийшла пора почати все з чистого аркуша. У новому містечку Музхарте, реклама якого як раз йшла по телевізору. Але якщо повірити обіцянкам рекламних агентів про втілення раю на землі, то з приїздом до нього двох братів він точно перестав бути таким. Адже в окрузі почали відбуватися дивні вбивства, а люди стали пропадати серед білого дня. А попереду як раз один з найулюбленіших свят усіх маніяків – переддень дня всіх святих.
Автор: adminko, додано 11-07-2017, 12:25
Відгуків 0
Переглядів: 1 668

Хеллоуїн під кайфом (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: