Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шпана 3 (2016)

Шпана 3 (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шпана 3 (2016) безкоштовно з українським дубляжем.Спочатку ця історія повинна була містити шість епізодів, але потім прийняли рішення знімати повнометражний фільм-трилогію. Драма «Шпана 3» – заключний фільм серії, основна сюжетна лінія якого частково пов'язана з попередніми частинами. Головним героєм стає вже знайомий глядачам Сем Пив, який, зав'язавши з хуліганських способом життя, обзавівся дружиною і дітьми, ставши законослухняним громадянином. Життя молодої людини кардинально змінюється, коли відбувається замах на його рідного брата, що працює в нічному клубі. Після цього герой отримує кілька погроз у бік інших членів родини. Підозрюючи, що це гангстери з Східної Європи, Сем намагається вирішити всі проблеми самостійно. Але стає лише гірше: дружина починає підозрювати, що він не кинув свою банду і хоче розлучитися. Після цього б'ють мати Сема. Щоб розібратися в що відбувається, герою доведеться знову звернутися до свого друга Генрі, який працює в поліції. Але щоб домогтися хоч якихось результатів, їм належить подолати безліч перешкод.
Автор: zombie, додано 10-03-2017, 10:06
Відгуків 0
Переглядів: 2 694

Шпана 3 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: