Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Авріл і підроблений світ (2015)

Авріл і підроблений світ (2015) онлайн українською

Avril et le monde truqué
Дивитися повний мультфільм Авріл і підроблений світ (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Мультфільм розповідає глядачам про альтернативне минуле, в якому людство не зуміло створити електрику до 1941 року. Причина в тому, що ось уже майже п'ятдесят років у світі діється щось незрозуміле – безслідно зникають провідні уми, яким було визначено здійснити ті чи інші відкриття. Результат цих подій передбачити не важко – середина двадцятого століття, а навіть літаків не існує, не кажучи про багатьох інших «чудеса». Людям вдалося освоїти тільки парові технології, що дозволяє створити чимало альтернативних знайомих глядачеві пристроїв. Головна героїня мультика «Авріл і підроблений світ» - сирітка, яка бажає розгадати секрет еліксиру, який намагалися створити ще її батьки. Мама з батьком дівчинки поповнили ряди зниклих учених, які так і не зуміли змінити навколишній світ. Авріл впевнена, що вони «копали» у потрібному напрямку, тому намагається продовжити експерименти. У дівчинки є незвичайний помічник – говорить кіт, що володіє надмірним почуттям відповідальності А коли до героїні приєднується симпатичний хлопець і вона дізнається, що її батьки можуть бути живі, то вона відправляється разом з новим знайомим в запаморочливу подорож.
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 06:57
Відгуків 0
Переглядів: 4 418

Авріл і підроблений світ (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: