Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Екстрасенси (2016)

Екстрасенси (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Екстрасенси (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Джона Кленсі співробітники вважали справжнім екстрасенсом. Адже у шукачі був талант, немов дивитися в минуле, і про сучасне. Що постійно використовували поліцейські, зробивши обдарованого сищика своїм позаштатним консультантом. І Джо радо допомагав їм розкривати одну справу за іншою. Але насправді він не був ніяким пророком. Просто склад його розуму був схожий на відомому Шерлоку, дозволяючи помічати найдрібніші деталі, і звертати свою увагу на зв'язку і слідства.

До гіркоти, це не підсобив «пророку» врятувати власну дочку, і відігнати від неї кістляву стару. У підсумку, безутішний батько «пішов на заслужений спокій» і почав вести аскетичний, відлюдницький спосіб життя. А такого експерта полісмени не могли так запросто втратити. Тому через 2 роки, на його слід знову виходять агенти відділу розслідувань. Адже справа неабияка – в окрузі з'явився серійний кілер, якому вдається завжди бути на крок попереду поліції, і забирати життя нещасних молодих дівчат суцільною низкою одну за одною. Але навіть доктор Кетрін – подруга Джо і талановитий поліцейський портретист, не може допомогти передбачити дії злочинця. Адже він наче знає наперед, за яким кутом його підстерігає засідка.
Автор: adminko, додано 20-07-2017, 13:14
Відгуків 0
Переглядів: 2 406

Екстрасенси (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: