Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Долина боротьби (Бійцівська долина) (2016)

Долина боротьби (Бійцівська долина) (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Бойовики, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 01:30
Дивитися повний фільм Долина боротьби (Бійцівська долина) (2016) безкоштовно з українським дубляжем. боротьби (Бійцівськ долин)"> Мло хто знє, ле крім чоловічого бою без првил існують ткож жіночі підпільні бої. Н яких, до речі, робиться нбгто більше грошей, ніж н трдиційній боротьбі. Адже, як відомо, больовий поріг жінок знчно вище. Як і витривлість і спритність. Тк глядчів у ткого бою у декільк рзів більше – всіх привблює вбивч крс і істеричн нестримність бійців. Тому і првил тут нбгто жорсткіше і склдніше. Т й тренувння чстенько проходять длеко з межми нормльного. І не всі здтні витримти ці шлені і позмежні нвнтження – дівчт регулярно лмються. Хто йде см, кого виносять вперед ногми Як Торі Коро, як бул перспективним кндидтом н звння чемпіон, ле перейшл дорогу комусь впливовому. І в результті бул знйден вбитою н околиці міст.

Розуміючи, звідки ростуть ноги, копи не сильно рвлися розслідувти смерть підпільного бійця і рвтися в тіньовий світ. Тому спустил спрву н гльмх. Що не сподоблося її сестрі. Як вирішил знйти одного з колишніх чемпіонів рингу, і умовити його стти тренером. Щоб почти свій влсний шлях підпільного бійця, і докоптися до істини по той бік рингу, знурившись в жорстокий світ з нзвою «Долин боротьби»

З добірки: Фільми про бойові мистецтв і бійки
Автор: zombie, додано 25-07-2017, 20:00
Відгуків 0
Переглядів: 1 390

Долина боротьби (Бійцівська долина) (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий