Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Білий король (2017)

Білий король (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Пригоди, Фантастика
  • Країна: Великобритнія
  • Режисер: Алекс Хелфрехт
Дивитися повний фільм Білий король (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Тільки уявіть – соцілізм, незвжючи н всі його потуги при нродженні тк і помер у зродку, прогрвши тотлітризму й дикттури (Деяким і предствляти не потрібно). У ткому нтиутопическом нскрізь прогнилому і держщемся н репутцію божевільного вождя держві і не пощстило нродитися звичйному допитливому хлопчикові. Який при досягненні 12 років різко перетворився з «світлого мйбутнього нції» зрдник-ізгоя. Адже несподівно поліцї схопили його бтьк з зколот, і жорстоко стртили в нуку іншим. А н мтір і син зрдник повісили гнебний ярлик. Мти який ознчє померти в очх інших.

Але нвіть незвжючи н стрх гонінь і постійну тмосферу жху, в яку своїм укзом знурив бідну сім'ю «Білий король», вболівння з влсні життя прогрє примрною ндією. Ндії знову возз'єднти сім'ю, і жити нехй і цілком нгрно нормльної, ле головне тихою рівною і життям. І зрди цього зтвровний син і його мти готові піти н бгто що. Нвіть н новий зколот під невпинним поглядом безликих і всюдисущих дронов системи стеження.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 26-11-2017, 02:09
Відгуків 0
Переглядів: 1 086

Білий король (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий