Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аутсайдер (2016)

Аутсайдер (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Аутсайдер (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Ті, хто впевнений, що риба гниє з голови, ніколи не досягнуть справжніх висот у бізнесі. Адже кожен успішний керівник, що знає ціну життя, прекрасно розуміє, що величезні махини здатні руйнуватися і розсипатися в порох з-за одного єдиного гвинтика, який дав слабину Жером Кервьєль був саме таким гвинтиком. Досвідчений трейдер, який зробив кар'єру чудового гравця на фондовому ринку, «Аутсайдер» банку «Societe Generale» - це цілеспрямований хлопець схилявся в життя тільки перед одним правилом – «роби гроші». І робив їх, незважаючи на всі перешкоди, і навіть прямі заборони. Але чим вище вершина, на яку ти заберешься, тим болючіше буде падати. А рано чи пізно падати обов'язково доведеться Так і світова криза 2008 року, який накрив тисячі найбільших корпорацій по всьому світу, не обійшов стороною і плани Жерома провернути одну з найбільш грандіозних афер в історії фінансування. І зруйнував в пил без малого геніальний план трейдера, спричинивши збитки банку у розмірі понад 5 мільярдів євро. Тим самим змусивши банк виплатити майже по долару на кожного жителя планети.
Автор: adminko, додано 20-07-2017, 11:39
Відгуків 0
Переглядів: 2 233

Аутсайдер (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: