Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Життя як диво (2004)

Життя як диво (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Комедії, Мелодрами, Драми
  • Країна: Фрнція, Сербія, Ітлія
  • Тривалість: 155 хв. /02:35
  • Режисер: Емір Кустуріц
Дивитися повний фільм Життя як диво (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Всі хто знв Луку, рно чи пізно сходилися н думці про те, що цей хлопець злегк божевільний. Хоч нйчстіше знйомі з цим дивкувтим інженером були впевнені що нвіть злегк Але тк чи інкше, тільки йому було під силу релізувти мбітний проект – проклсти злізничний тунель між Блкнми і всім іншим світом. І хоч ніхто й ніколи особливо Луку не просив зймтися сме цим звднням, твердо вірячи, що від цього будівництв злежить доля бгтьох людей, що чоловік ні н хвилину не припиняє придумувти і розробляти способи, які можуть допомогти релізувти здумне до кінця.

З-з ткого божевілля, дружин Луки Ядрнк, не витримвши бйдужості свого блговірного і мріючи стти знменитою співчкою, збігє з угорським музикнтом. А син, який звжди мріяв грти у футбол, ле зроду не мв до цього ніякого тлнту, йде в рмію Життя розпдється н оплвлені смердючі шмтки прямо н очх. І все що злишється у Луки – його влсн мет з'єднти кільк культур в одну. Мет, зрди якої він, здється, готовий пожертвувти всім.
Автор: adminko, додано 20-07-2017, 11:16
Відгуків 0
Переглядів: 1 585

Життя як диво (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий