Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ У серпні 44-го (2001)

У серпні 44-го (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм У серпні 44-го (2001) безкоштовно з українським дубляжем. «У серпні 44-го», незважаючи на те, що війна вже давно перевалив за свій екватор і наближалася до кінця, сили гітлерівської коаліції зовсім не збиралися здаватися. І навіть відступаючи під тиском радянських військ, примудрялися всілякими способами ускладнювати життя противника, залишаючи після себе цілі сонми мінних полів, розтяжок і бомб, а також розгалужену інфраструктуру диверсантів. Головна робота яких – сіяти смуту і паніку в рядах визволителів і передавати оперативну інформацію у штаб третього рейху, допомагаючи тим самим нацистам у стратегічному плануванні. Обчислювати таку підпільну розвідувальну мережу і були направлені члени групи «Смерш» - досвідчений контррозвідник капітан Альохін, запальний молодий стратег Таманцев, і молодий, але перспективний лейтенант Млинців. Головне завдання яких – знайти і знешкодити підпільний осередок переучених розвідників у звільненій Білорусії, що складається в основному з офіцерів-перебіжчиків. При цьому не наробивши шуму, і перехопивши послання, відправлені диверсантами в Німеччину.
Автор: zombie, додано 20-07-2017, 11:13
Відгуків 0
Переглядів: 1 654

У серпні 44-го (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: