Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мандрівник: 48 годин (2015)

Мандрівник: 48 годин (7 сезон) онлайн українською

Travel Man: 48 Hours in…
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Ozz
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Серіали
  • Країна: Великобритнія
  • Режисер: Лео Мккрі
Дивитися всі серії серіалу Мандрівник: 48 годин (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. ндрівник: 48 годин"> Подорожувти сидячи н дивні, перед екрном телевізор - дуже хорош ідея, головне, не потребує жодних фіннсових витрт. Цю можливість друє телеглядчм популярний ктор і режисер Річрд Айоди у своєму документльному проекті, де він зі своїми колегми-кторми відвідує безліч смих згдкових і привбливих міст і крїн світу з їх визнчними пм'яткми, мльовничою природою і дивним нродом. Адже у кожної крїни своя історія, індивідульні звичї, легенди і тємниці.

Рзом зі знменитостями глядчі дізнються цікві подробиці про Туреччині, Ірлндії, Флоренції, Португлії т бгтьох інших держвх, відвідють Нью - Йорк, Гельсінкі, Неполь і, врешті-решт, облетять весь білий світ. Особливий кцент у своєму проекті ктори ствлять н історію і культуру того чи іншого містечк земної кулі, розповідючи про них доклдно, висвітлюючи кожну детль. Пильн увг приділяється пм'яток рхітектури, творів мистецтв т інших культурних шедеврів, створених колись людиною.
Автор: zombie, додано 8-07-2018, 23:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 216

Мандрівник: 48 годин (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий