Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Марина Абрамович: У присутності художника (2012)

Марина Абрамович: У присутності художника (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Марина Абрамович: У присутності художника (2012) безкоштовно з українським дубляжем. І чого тільки не робила на своєму творчому майданчику «Марина Абрамович: У присутності художника». З-за чого заслужила титул найскандальнішої і спірною майстрині сучасності. І, безумовно, однією з найяскравіших митців сучасності. Картинами, постановками та творами цього майстра творення можна захоплюватися. Або ж їх можна ненавидіти, крутячи пальцем біля скроні і підозрюючи художницю в шизофренії. Але абсолютно точно до них не можна залишатися байдужим. Адже кожен її шедевр, це немов негатив цього світу, виворітна копія буття. Яка перевіряє нитка реальності на міцність, на розтягнення і статичну витримку. Адже підкоряючись її дивним баченням цього світу, моделі, натурники і навіть неживі предмети зливаються в такі химерні тандеми, які могли прийти в голову тільки Марини Абрамович. Цей абсолютно унікальний стиль еротичної сатири і сатиричної еротики неможливо підробити або наслідувати. Саме тому він займає заслужене місце в музеї сучасних мистецтв в Нью-Йорку, і входить в список творчого надбання сучасності.
Автор: adminko, додано 20-07-2017, 12:08
Відгуків 0
Переглядів: 1 635

Марина Абрамович: У присутності художника (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: