Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі (2011)

Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Якщо Леннон був бунтарем, додаючи музику Бітлів нотку протесту і молодості, а Маккартні мелодистом, створюючи ритміку і гармонію досі небачену світом, то Хариссон був філософом, людиною глибокої думки. І він дав свою унікальну філософію Бітлз, зробивши їх пісні музикою не тільки вуха, а й серця. А разом з тим і зумів посіяти зерно сумніву у свідомості десятків мільйонів людей по всьому світу. Романтик у душі, мислитель свободи, ця людина більшу частину свого життя провів у нескінченних і часом безрезультатних пошуках. Пошуках недосяжною і незрозумілою істини, сенсу і мети буття, квінтесенції душі і суті існування. У пошуках себе Заплутаних і нелегких пошуках голки в незліченній кількості стогів сіна Від вживання легких наркотиків до поглиблення в індуїзм, від шкільних віршів до медитацій на схилі гір – «Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі» цікавила якого не більше ніж колір його черевик, намагався досягти просвітлення. Знайти гармонію в собі і навколишнього всесвіту. І прокласти стежку для тих, хто також наважитися пройти по цьому шляху.
Автор: zombie, додано 25-07-2017, 21:34
Відгуків 0
Переглядів: 2 239

Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: