Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Річковий злодій (2016)

Річковий злодій (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Річковий злодій (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Як і багато розпещені і безтурботні підлітки Диз вважав, що весь світ йому щось винен. Але на відміну від інших шкідливих і зіпсованих дітей він не соромився забирати «борги» при будь вдалої можливості. Простіше кажучи, тягти все, що погано лежить або не охороняється парою голодних сторожових собак. Причому нітрохи не турбуючись про наслідки. Адже будучи неповнолітнім, хлопець не боявся потрапити за грати, прекрасно знаючи, що зможе відбутися лише умовним терміном і виправними роботами.

Але крім клептоманії у Діза була ще одна проблема – батько. Якого хлопець не бачив з тих пір, як долі їх батьків розійшлися. І якого юнак мріяв відшукати, бажаючи отримати відповіді на деякі важливі питання Ці пошуки приводять юного шахрая у віддалений містечко на березі невеликої річки. Де всі один одного знають на десять верст навколо. Тому новенькому хлопцеві, який веде себе досить дивно, вести звичний спосіб життя стає в кілька разів складніше. Але заради досягнення своєї мети «річковий злодій» готовий на певні жертви.
Автор: adminko, додано 11-08-2017, 21:28
Відгуків 0
Переглядів: 2 260

Річковий злодій (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: