Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Коко Шанель (2008)

Коко Шанель (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Коко Шанель (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Сьогодні, напевно, важко буде знайти освіченої людини, який не знав би хто така «Коко Шанель», і не чув би її знаменитої фрази про маленькому чорному платті. Ну, або, не вдихала б знаменитий аромат з однойменною назвою Але мало хто знає, що ця дівчина, яку, до речі, батьки назвали Габріель, далеко не завжди була іконою стилю і тим движетелем, який штовхав моду вперед. Втративши батька ще в ранньому дитинстві, майбутня світська левиця залишилася зовсім одна у величезному жорстокому світі. Яким не було ніякого діла до ще одній убогій і знедоленої дівчинки. Потім Коко кілька років прожила в монастирі, де її поселили і обігріли взамін на чесну працю і регулярне богослужіння. І тільки тоді, коли Габріель вже зовсім втратила надію на здійснення своєї мрії, в її житті з'явився чоловік, який відкрив для неї дорогу в реальний світ, допоміг повірити у себе і власні таланти. І хоча життя ще неодноразово зазнавала Коко, з цього моменту вона стала крок за кроком наближатися до своєї мрії – стати однією з найвідоміших жінок в світі. Якої вона досягла вже будучи в досить поважному віці.
Автор: adminko, додано 20-07-2017, 13:31
Відгуків 0
Переглядів: 7 147

Коко Шанель (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: