Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Молитви за Боббі (2008)

Молитви за Боббі (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Молитви за Боббі (2008) безкоштовно з українським дубляжем. У численній родині Гриффтів, втім, як і в маленькому провінційному містечку, де вони жили, нічого було й думати про те, щоб приховати «голку в копиці сіна». Адже чутки, плітки і новини розносилися швидше вітряної віспи, стаючи надбанням громадськості. Тому, коли Боббі – один із молодших синів Гриффтов, зізнався своїй сестрі у своїй тязі до нетрадиційних відносин, вже за кілька днів про це гула вся округа.

І якщо більшість людей, включаючи братів і батька, врешті-решт змирилися з «дивацтвами» хлопця, то його мати – побожна християнка – ні. Адже вона вважала гомосексуалізм якимось помутнінням розуму, бісами, вселившимся в молоду наївну душу. І регулярно читаючи «Молитви за Боббі» тягала сина за психіатрів, різним лікарям і навіть священикам, намагаючись вигнати з нього нечисту силу. Не помічаючи, що це тиск і постійне засудження сильно зачіпає хлопчика, так гостро потребує тепла і підтримки. І зрештою, у стані глибокої депресії і твердої впевненості у своєї неповноцінності Боббі вирішив звести рахунки з життям. Вперше примусивши мати засумніватися в релігії, віднімає право на щастя не схожих на інших людей.
Автор: adminko, додано 25-07-2017, 19:36
Відгуків 0
Переглядів: 3 699

Молитви за Боббі (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: