Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Перл-Харбор (2001)

Перл-Харбор (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Перл-Харбор (2001) безкоштовно з українським дубляжем. Денні і Рейф з дитинства мріяли про небо. І пронесли свою мрію і свою міцну дружбу через усе дитинство, успішно здавши іспити і поступив в повітряний корпус армії США. Яка, готуючись вступити у другу світову війну в терміновому порядку розширювала штат пілотів і як ніколи потребувала таких сміливих і спритних хлопців На базі під час проходження медогляду Рейф познайомився з чарівною медсестрою Евелін, на якій обіцяв жениться, коли закінчиться війна. Але вона, на жаль, тільки починалася. І полетівши захистити Англію від нападів гітлерівських військ, відважний пілот вже не повернувся додому. Отримавши переказ у «Перл-Харбор», Денні і Евелін зблизилися на тлі загального горя. І незабаром знайшли в обіймах один одного розраду і душевну рівновагу. Але доля зіграла з ними злий жарт. Підбитий у бою і врятований французьким опором, додому повернувся Рейф, якого всі вважали мертвим. Ця зустріч перевернула весь світ закоханих і колишніх друзів догори ногами. Але, на жаль, розбиратися в тому, що трапилося у них вже не залишилося часу – на наступний день Японці з повітря раптово атакували один з найбільших портів США, завдаючи величезні чисельні втрати американської армії.
Автор: zombie, додано 20-07-2017, 14:08
Відгуків 0
Переглядів: 6 038

Перл-Харбор (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: