Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хокінг (2004)

Хокінг (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Драми, Біографії
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Філіп Мртін
Дивитися повний фільм Хокінг (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Сьогодні нвряд чи хтось не знє імені Стівен Хокінг. Адже цей розумн людин, вчений-строфізик з бгторічним стжем і нетрдиційним підходом до досліджень, незвжючи н вжку хворобу, приковвшую його до інвлідного крісл, зробив величезний внесок у нуку т її популяризцію, перегорнувши кільк фундментльних уявлень про цьому світі. Але колись двно він був простим студентом Оксфорд – молодим хлопцем, подє величезні ндії. В розмірене і нсичену інформцією життя якого рптово увірвлся хвороб.

Стршний дігноз, який поствили Хокінгу лікрі, просто не злишв Стівену шнсів – повний прліч тіл, і летльний результт протягом двох нйближчих років з величезною чсткою ймовірності Це звістк сильно підкосило молодого дослідник, і позбвило його життя всякого сенсу. Адже нвіть писти дисертцію тепер не мло ніякого сенсу – все одно не встигнути. Але всупереч всьому несподівно знйшовши для себе цікву тему, Він вирішує кинути виклик хвороби. І стрнно прцювти, вичвлюючи мксимльну користь з кожної відведеної йому долею хвилини.
Автор: adminko, додано 21-07-2017, 09:09
Відгуків 0
Переглядів: 704

Хокінг (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий