Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мері і Макс (2009)

Мері і Макс (2009) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2009
  • Жанр: Мультфільми, Комедії, Драми
  • Країна: Австрлія
  • Тривалість: 92 хв. /01:32
  • Режисер: Адм Бенжмін Елліот
Дивитися повний мультфільм Мері і Макс (2009) безкоштовно з українським дубляжем. У Длекому 1976 році, коли мрії було всього вісім років, дівчинк як ніколи відчйдушно потребувл цьому одному. Спрвжній, не те, якими були всі знйомі дурисвіти Адже переживши перше розчрувння у відносинх, вон вперше усвідомил, нскільки нспрвді смотня. І як вжк і жорсток може бути життя, по відношенню до кожної окремо взятої людини.

Тоді, тицьнувши нвмння в телефонному довіднику, вон вирішил нписти першій ліпшій людині. Ще не підозрюючи, що тким чином знйде вірного і доброго друг, який стне її опорою і підтримкою н довгі роки. І хоч Мксу – людини, в якому потрпив тремтячий плець дівчинки, н той момент було вже 44 він як ніхто інший, розумів проблеми юної Мері. Адже внслідок цілої низки неприємних подій см нещодвно опинився н узбіччі життя, збутий і покинутий всім «Мері і Мкс» вели листувння довгі 18 років, переживши з цей чс незліченн кількість пригод, і кожен рз розповідючи один одному нйпотємніше і вжливе. І відкривючи для себе все нові і нові горизонти життя, дружби, взєморозуміння і підтримки.
Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:23
Відгуків 0
Переглядів: 1 222

Мері і Макс (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий