Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мері і Макс (2009)

Мері і Макс (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Мері і Макс (2009) безкоштовно з українським дубляжем. У Далекому 1976 році, коли марії було всього вісім років, дівчинка як ніколи відчайдушно потребувала цьому одному. Справжній, а не те, якими були всі знайомі дурисвіти Адже переживши перше розчарування у відносинах, вона вперше усвідомила, наскільки насправді самотня. І як важка і жорстока може бути життя, по відношенню до кожної окремо взятої людини.

Тоді, тицьнувши навмання в телефонному довіднику, вона вирішила написати першій ліпшій людині. Ще не підозрюючи, що таким чином знайде вірного і доброго друга, який стане її опорою і підтримкою на довгі роки. І хоча Максу – людини, в якому потрапив тремтячий палець дівчинки, на той момент було вже 44 він як ніхто інший, розумів проблеми юної Мері. Адже внаслідок цілої низки неприємних подій сам нещодавно опинився на узбіччі життя, забутий і покинутий всіма «Мері і Макс» вели листування довгі 18 років, переживши за цей час незліченна кількість пригод, і кожен раз розповідаючи один одному найпотаємніше і важливе. І відкриваючи для себе все нові і нові горизонти життя, дружби, взаєморозуміння і підтримки.
Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:23
Відгуків 0
Переглядів: 2 456

Мері і Макс (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: