Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вартові легенд (2012)

Вартові легенд (2012) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Вартові легенд (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Колись давно в своїх снах діти бачили тільки страх, кошмари і Кромешника – єдиного хранителя ночі і вигаданого персонажа, чия чарівна сила брала початок у дитячій вірі. Але потім мудрий Луноликий вирішив, що сміх набагато краще сліз. І діти гідні того, щоб жити в щасливому світі не побоюючись звішувати ноги з ліжка І створив безліч інших героїв, добрих, веселих і позитивних. Зубна фея, Санта Клаус та інші «Хранителі снів» замінили собою Кромешника, і незабаром витіснили його з дитячих сердець. Зробивши дитинство щасливим часом, повної віри в чаклунство і чудеса, але Кромешнік не змирився з поразкою. Всі ці роки він збирав сили, щоб кинути виклик новим зберігачам. І зробити з ними теж, що вони зробили з ним – покарати небуттям. Так один за іншим хранителі стали зникати з життя дітей, роблячи дитинство знову нудним, сірим, і місцями страшним. Але сили добра і радості вирішили не здаватися, кинувши бій великому кошмару. І заради щасливого сміху дітей об'єднавшись в єдину команду під проводом цілеспрямованого і сміливого Джека Фроста.
Автор: adminko, додано 3-06-2018, 11:06
Відгуків 0
Переглядів: 50 205

Вартові легенд (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: