Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Закохані (2015)

Закохані (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Закохані (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Вир і Раджа з самого дитинства були не розлий вода. Брати пройшли разом через всі випробування, що випали на їх життєвому шляху, і разом рухалися до своєї мрії. Але Вір, як більш зухвалий, рішучий і сміливий, знайшов дружину набагато раніше. Точніше думав, що знайшов. Адже згідно з традиціями, щоб їх шлюб з Ишитой відбувся, хтось із родичів хлопця повинен попросити руки нареченої. Радж повинен. Так як крім один одного у братів нікого не залишилося.

Але варто було тільки хлопцеві з'явитися на порозі нареченої, як сама весілля відсунулася настільки, наскільки це можливо. І взагалі опинилася під загрозою зриву. Адже хлопця вийшла зустрічати сестра Ишиты – Світу. З якої колись давно Радж намагався побудувати любов, але наштовхнувшись на опір з боку батьків здався і відступив. З-за чого ображена Світу пообіцяла своєму колишньому нареченому що ні за що не допустить весілля його брата зі своєю сестрою Але дізнавшись в якій ситуації він опинився, Вир вирішив перехитрити неприступну дівчину. І воскресити в її серці любов до Раджу, адже тільки так «Закохані» могли нарешті знайти своє щастя.
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 13:09
Відгуків 0
Переглядів: 2 659

Закохані (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: