Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Південний Парк: Імаджинаріум (2008)

Південний Парк: Імаджинаріум (2008) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Південний Парк: Імаджинаріум (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Черговий виток пригод невгамовних дітлахів почався з того, що Ерік побачив у лісі справжнього лепрекона. Так-так, того самого зелененького чоловічка заховав десь свій набитий золотом горщик Звичайно в історію друзі Еріка не повірили, і підняли його на сміх. Але із-за суперечки з Кайлом, переможений у якому буде лизати яйця переможця, товстун переконав всіх відправитися разом з ним у ліс на пошуки доказів своєї теорії. І сам здивувався тому, що незабаром зустрів чоловіка всіх і кожного запитує про лепреконів. Простеживши за незнайомців до його повітряної кулі, і встрибнувши в нього, Ерік і компанія виявилися в тому місці, куди потрапити можна було тільки завдяки магії – в Воображляндии. Чарівна країна, вщерть напхана усіма вигаданими колись істотами, знаходилася зовсім поруч з нашою реальністю – за невеликий стіною зневіри і заперечення. Яка ось-ось впаде стараннями міжнародної терористичної організації, члени якої мріють відправити всіх вигаданих монстрів в наш світ. І тільки Ерік і компанія можуть допомогти стіні встояти. Але Картмана більше хвилює перемога в суперечці і заслужена нагорода за неї.
Автор: zombie, додано 22-07-2017, 12:19
Відгуків 0
Переглядів: 1 818

Південний Парк: Імаджинаріум (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: