Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Екстракт (2009)

Екстракт (2009) онлайн українською

Extract
Дивитися повний фільм Екстракт (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Здавалося б, Джоел досяг в житті всього, про що тільки можна мріяти - у нього є власний завод, що виробляє екстракти, прекрасний будинок, дружина-красуня, шикарна машина. Але це лише видимість благополуччя, отака вершина айсберга, більша частина якого знаходиться глибоко під водою. В реальності ж справи Джоела йдуть з ряду геть погано. На роботі йому постійно доводиться розбиратися з недбайливими співробітниками, з дружиною він вже давно не займався сексом і так далі. В результаті Джоел мріє тільки про це - щоб його життя змінилося якомога швидше. Інакше він остаточно свіхнётся з розуму.

Одного разу Джоелу набридло тримати все в собі, і він вирішив поділитися своїми проблемами з найкращим другом, який, вислухавши його скарги, порадив на все наплювати і трохи розслабитися. Джоел знайшов якусь родзинку в промовах приятеля. Але як тільки він вирішив скористатися його порадами, його життя почало виходити з-під контролю. Перше, що сталося з Джоелом - це знайомство з чарівною брюнеткою, після чого він опинився замішаний в кримінальну історію, пов'язану з великою партією наркотиків. І тільки тоді Джоел зрозумів, що старі проблеми були всього лише легким непорозумінням в порівнянні з новими, що обрушилися на його голову. Кіно Екстракт подивитися в хорошій якості безкоштовно.
Автор: zombie, додано 22-07-2017, 13:46
Відгуків 0
Переглядів: 2 016

Екстракт (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: