Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ До кісток (2017)

До кісток (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Багатоголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 107 хв /01:47
  • Режисер: Мрті Ноксон
Дивитися повний фільм До кісток (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Елен досить рно виявил в собі тлнт до млювння. І розвивючи його, вже незбром стл писти кртини, які могли б незбром зйняти гідне місце н виствці крщих художників сучсності. Але, н жль, творчий склд розуму дуже чсто пов'язний з дуже врзливою душею і особливим склдом психіки. І в кінцевому підсумку емоційне спустошення, постійні пошуки сенсу з межею сприйняття і життя н межі зігрли з художницею злий жрт – зйві кілогрми стли для неї нв'язливою ідеєю. І Елен вирішил від них позбутися нйпростішим з усіх доступних способів – відмовитися від їжі.

Причому якщо починлося все з сніднку, то зкінчилося повною голодувнням. І незбром одержим норексією дівчин схудл до кісток. У буквльному сенсі перетворившись н живий скелет. Але при всьому при цьому ввжти себе товстою Елен тк і не перестл, як і не почл їсти, незвжючи н всі спроби рідних і близьких нпоумити її. І тільки доктор Бекхем, що слвиться своїми нетрдиційними методми лікувння, зміг вирвти розум своєї пцієнтки з нв'язливої ідеї, небезпечної для життя і здоров'я.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 12-07-2018, 22:57
Відгуків 0
Переглядів: 2 953

До кісток (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий