Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чорний сніг (2017)

Чорний сніг (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чорний сніг (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Будучи ще зовсім прищавим підлітком, Сальвадор убив свого брата. У всякому разі, саме за таким звинуваченням поліція притягувала чоловіка до відповідальності. Але за відсутністю доказів хлопця все ж довелося відпустити, а справу відкласти в довгий ящик. Але із-за постійних гонінь, косих поглядів і всезагальної ненависті в свою адресу Сальвадор так і не зміг повернутися до нормального життя, перетворившись в социофоба, відлюдника і моторошного затворника. Який порвав усі зв'язки з цивілізацією і пішов жити в лісову гущавину. Але багато років потому минуле знову спіткало Сальвадора, діставшись до нього навіть у неходжені глушині лісу. Рідні брат і сестра, які весь цей час не спілкувалися з відлюдником, відшукали його, аби залагодити справи щодо спадку, залишеного батьком на трьох. Сказати що їх візиту невинно засуджений був не радий – нічого не сказати. Але він точно не планував того, що сталося після їх зустрічі. Адже слово за слово, ситуація вийшла з-під контролю. І прості сімейні сварки перетекли в криваву розбирання не на життя, а на смерть. Наслідки якої будуть жахливими – у лісі випаде «чорний сніг».

Фільми 2017 року які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 23-09-2017, 22:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 481

Чорний сніг (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: