Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Радіохвиля (2000)

Радіохвиля (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Радіохвиля (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Багато років тому, ще будучи зовсім дитиною, Джон втратив батька, чоловік загинув при виконанні службових обов'язків, намагаючись врятувати людей з палаючої будівлі. І хоча про своєму татові через зовсім юного віку чоловік майже нічого не пам'ятав, він частенько думав про нього, воскрешаючи в пам'яті ті деякі спогади, якими дорожив. І навіть зробивши кар'єру поліцейського і побачивши в житті досить смертей, Джон так і не зміг змиритися з цією самою важливою для нього втратою.

Тому, коли під час чергового ремонту він знайшов стародавню радіостанцію батька, він відклав усі справи, щоб включити апарат і поринути з головою в приємну ностальгію. Але із-за сильних магнітних бур його спроби зловити якусь хвилю не повінчалися успіхом. Зате хлопець зумів налагодити контакт з якимсь Френком – людиною, який з незрозумілих причин міг перехоплювати і відповідати на повідомлення Джона В бесіді з ним питання за питанням поліцейський починає розуміти, що його співрозмовник – не просто тезка батька з таким же захопленням радіо. А це і є його батько, який спілкується з сином з минулого, за кілька днів до своєї загибелі.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 08:23
Відгуків 0
Переглядів: 2 557

Радіохвиля (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: