Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Незрівнянний містер Фокс (2009)

Незрівнянний містер Фокс (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Незрівнянний містер Фокс (2009) безкоштовно з українським дубляжем. «Незрівнянний містер Фокс» міг би займатися сільським господарством, або успішно писати статті в місцеву лісову газету. Але хіба можна обдурити лисячу натуру? Адже цей добрий, лагідний і привітний хлопець, а ще старанний і зразковий сім'янин, аж ніяк не чесною працею заробив собі на печеньки. А набігами на курятники і сільські угіддя, якими часто займався по молодості, збираючи навколо себе цілі банди сміливих і відчайдушних хижаків Але тепер все це в минулому. І Фокс живе простим життям законослухняного громадянина. Точніше не живе, а прикидається. Адже жага пригод так і не згасла його серце, іноді затьмарюючи здоровий глузд. І втомившись від буденності і одноманітності звичайному житті, містер Фокс вирішує здійснити досі небачену зухвалість – пограбувати відразу три ферми, що знаходяться в окрузі. На одній з них розводять курей, на інший гусей, а на третій і зовсім індиків – делікатес по лісових мірками. Ось тільки чи зможе Фокс провернути задумане діло? Адже пильні фермери готові до останнього захищати своє майно, і вдень і вночі охороняють господарство від різного роду сміливців і хитрунів.
Автор: adminko, додано 25-07-2017, 10:38
Відгуків 0
Переглядів: 5 662

Незрівнянний містер Фокс (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: