Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пекельний бункер: Повстання спецназу (2013)

Пекельний бункер: Повстання спецназу (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пекельний бункер: Повстання спецназу (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Під час другої світової війни, в якій зіткнулися лобами дві величезні по силам військові угруповання, ніхто не вважав втрат. Бажаючи будь-якими шляхами отримати заповітну перемогу, багато сторони вдавалися до будь-яких методів досягнення військової переваги, іноді пускаючи в хід навіть найбільш нелюдські і неймовірні способи.

Так, у 1945м році, простий загін радянських солдатів під командуванням Долохова, здійснюючи черговий наліт на німецький конвой отримав документальні свідоцтва того, що нацисти проводять таємні експерименти над людьми намагаючись вивести новий рід надлюдей. Більш того, згідно выкраденному документом їм навіть вдалося досягти в цьому певних успіхів.

Вирішивши перевірити отримане донесення, Долохов зі своїми бійцями відправляється на пошуки секретного комплексу, розташованого на території охоронюваного бункера. Але знайшовши його, бійці червоної армії переконуються в тому, що отримані відомості більш ніж правдиві, а результат експериментів фашистів перевершує всі, навіть самі збочені фантазії. Адже нацистам вдалося вивести зомбі-воїнів, практично безсмертних і незнаючих втоми і страху бійців, здатних дати рішучу відсіч силам союзників. І тепер тільки Долохова і його загону залежить доля всього людства.
Автор: zombie, додано 28-07-2017, 15:34
Відгуків 0
Переглядів: 1 877

Пекельний бункер: Повстання спецназу (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: