Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Універсальний солдат (1992)

Універсальний солдат (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Універсальний солдат (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Затяжна війна стала для Америки однієї з найбільш важких і кровопролитних битв. Так, ці події, які розгорталися в нескінченних джунглях далекої країни, часто по своїй жорстокості перевершували навіть попередні баталії другої світової. І нерідко навіть тренована психіка спеціально навчених солдатів давала збій після побачених жахів. Так сталося і з сержантом Ендрю Худобою, який після жорстких протистоянь з вьетконговцами «злетів з котушок» і почав палити не тільки ні в чому неповинному цивільному населенню, але і за членів очолюваного ним загону. І тільки пересічному Люку Деверо вдалося зупинити божевільного, вступивши із ним в жорстоке протистояння. Проте в ході придушення обидва солдатів опинилися смертельно пораненими і незабаром померли. У всякому разі, так було записано в їх особовій справі. Адже далеко в катівнях пентагону вже давно йшла робота по удосконаленню армії, і створення нового безвідмовного універсального солдата. І герої в'єтнамської війни як ніхто інший підходили для використання в якості перших прототипів сучасної зброї.

Поліпшені шляхом імплантації, і відроджені складним науковим шляхом, загиблі вояки знову відновилися, щоб захищати свою країну від будь-яких недоброзичливців, ніколи не підводячи і не відмовляючи. Ідеальне зброю – безстрашні воїни зі стертою пам'яттю, вони не знали втоми і болю, завжди в точності дотримуючись інструкцій згори. У всякому разі до тих пір, поки до деяких з них не почала повертатися пам'ять про жахливі події в'єтнамської війни.
Автор: zombie, додано 3-06-2018, 11:47
Відгуків 0
Переглядів: 3 071

Універсальний солдат (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: