Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пошук (2012)

Пошук (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пошук (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Чергове робоче ранок інспектора Шекхвата почалося з досить незвичайною новини – помер актор Арман Капур. Автомобіль якого серед білого дня проломив огорожу в кварталі червоних ліхтарів, і впав у море Ця подія стала ласим шматочком для преси і журналістів, з-за чого начальник Шекхвата наказав йому відкласти всі інші справи і зайнятися розслідуванням резонансної смерті. В якій було більше питань, ніж відповідей. Чому актор не втримав автомобіль на безлюдній дорозі? І як він взагалі опинився в такому непевному місці, за багато миль від свого офісу та дому? І навіщо він вимагав у свого бухгалтера в останній день життя два мільйони рупій готівкою?

І чим більше Шекхват ставив запитань, тим менше відповідей на них отримував. Знаходячи все нові і нові обставини цього і без того непростої справи. І все сильніше занурюючись в атмосферу таємниць, інтриг і змов, які панують за лаштунками зіркового життя. І незабаром йому стало здаватися, що тільки він і його добровільна помічниця путана Розі бажають дізнатися справжню причину загибелі великого актора.
Автор: adminko, додано 4-10-2019, 22:54
Відгуків 0
Переглядів: 2 373

Пошук (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: