Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хоробре серце Ірени Сендлер (2009)

Хоробре серце Ірени Сендлер (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Хоробре серце Ірени Сендлер (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Ірена Сендлер стала лікарем, щоб допомагати людям. Всім людям. Незалежно від їх соціального статусу, займаної положення і товщини гаманця. Але коли почалася війна і Польща була окупована німцями, всі лікарі отримали негласний наказ не лікувати євреїв та осіб, неугодних нацистської німеччини. Наказ, яким Ірена просто не могла слідувати. І навіть більше того, наказ, проти якого бунтувало «Хоробре серце Ірени Сендлер».

Замість того щоб як і інші прогнуться під окупантів, жінка скористалася своїми службовими повноваженнями щоб потайки відвідувати польське гетто. Куди звозили єврейських дітей з усіх куточків країни. Але жінка приходила не тільки потім, щоб інспектувати стан здоров'я його мешканців, як вона переконувала представників СС. А потайки пробиралася у нетрі, щоб за допомогою своїх друзів-підпільників вивозити з небезпечного району дітей, переправляючи їх у вільну Європу. За що була спіймана і засуджена до смертної кари. Але Ірені Сендлер ціною власного життя все ж вдалося зробити справжнє диво, і врятувати 2500 дітей.
Автор: zombie, додано 30-07-2017, 14:11
Відгуків 0
Переглядів: 3 668

Хоробре серце Ірени Сендлер (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: