Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жертва (2009)

Жертва (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Жертва (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Після закінчення університету в Делі, Авантика вирішила залишитися в його стінах, і стала викладати. І могла зробити успішну кар'єру вчителя, якби не шокуючі новини від батька, що проживає в Нью-Йорку. Чоловік зліг після серцевого нападу і потребував постійного догляду. З-за цього Авантике довелося залишити все і відправитися у велике яблуко, де вона зуміла влаштуватися викладачем в один з Вузів. Але як тільки батько пішов на поправку, дівчина повернулася додому, до своєї звичної і щасливого життя.

Яка стала ще миліше, коли Авантика зустріла Эхсаана. Молодий і привабливий професор відразу запав у душу дівчини, відповідаючи взаємністю на її знаки уваги. А незабаром викладач отримала запрошення повернутися в Нью-Йорк, тепер не як вчитель на заміну, а в якості повноправного члена вчительського колективу. Від такої пропозиції дівчина просто не могла відмовитися, і незабаром переконала Эхсаана їхати разом з нею Але життя на новому місці з коханим почалася не так привітно, як передбачала Авантика. Адже незабаром низка інтриг, пристрастей і змов, яка раптово налетіла на жінку, захопила молоду вчительку з головою. Даючи зрозуміти, що вона лише безпорадна «Жертва» в якійсь великій грі.
Автор: adminko, додано 18-08-2019, 15:23
Відгуків 0
Переглядів: 2 280

Жертва (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: